Hypotéky

Hypotéka snadno a rychle

Právě stojíte před velmi důležitým finančním rozhodnutím. Hodláte investovat do nemovitosti pro vlastní bydlení, k pronájmu či k podnikání. Rozhodli jste se pro financování pomocí hypotéky a chcete si být jisti, že jste si vybrali správné řešení. To znamená správnou finanční instituci, co nejnižší úrok na trhu, pokud možno nulové poplatky a zvláště jistota, že hypotéku vůbec v dané instituci dostanete. Jak ale poznáte, že Vámi vybrané řešení je správné?

Můžete se jít informovat do své banky a navštívit k tomu několik dalších bank či stavebních spořitelen. Bude Vás to stát spoustu Vašeho drahocenného času a energie, a přesto nemusíte správné řešení sami najít. Stačí však navštívit nás a společně správné řešení najdeme.

Hypotéka se špičkovou službou

Svým klientům poskytujeme špičkový servis v oblasti financování nemovitostí. U každého z Vás zjistíme jeho potřeby, Vaše finanční možnosti a požadavky a následně zpracujeme analýzu možností v rámci 12 hypotéčních bank a 4 stavebních spořitelen.

Navrhneme Vám několik možných způsobů financování, které odpovídají Vašim cílům a přáním. Následně Vám poskytneme kompletní servis související s vyřízením hypotéky a provázíme Vás celým průběhem od podání žádosti o hypotéční úvěr až po schválení a čerpání hypotéky.


TOPlist